Czapka Salewa SUN PROTECT NECK GAITOR K CAP
SUN PROTECT NECK GAITOR to dziecięca czapka przeciwsłoneczna, z ruchomą osłonką karku. Posiada wewnętrzna opaskę odprowadzająca pot na zewnątrz.
- Elastyczny tył - dzięki któremu czapka dobrze leży na głowie.
- Ochrona przed słońcem - czapka wyposażona jest w ruchomą osłonę w okolicach karku.
- Profilowany daszek - który wyregulujesz według potrzeb.
KORZYŚCI:
![]() |
![]() |
REKOMENDOWANE UŻYCIE:
MATERIAŁY I TECHNOLOGIE:
![]() |
![]() |
- DRY'TON
- POLYGIENE
• Świeże – Polygiene® zapobiega rozwojowi mikroelementów powodujących nieprzyjemne zapachy.
• Higieniczne – zmniejszona ilość bakterii oraz grzybów w obuwiu, odzieży i sprzęcie pomaga w zredukowaniu ilości drobnych infekcji, takich jak odparzenia stóp.
• Przyjazne otoczeniu – odzież wykonana z Polygiene® może być noszona dłużej niż inna, zanim nadaje się do prania. Co za tym idzie, zużywa się mniej energii, wody oraz środków czyszczących. Podczas podróży lub pieszych wycieczek można zatem zabrać mniej odzieży i podróżować z bagażem lżejszym lub jego mniejszą ilością.
• Trwałe – wydłuża się okres użytkowania odzieży, obuwia i sprzętu dzięki eliminacji bakterii powodujących zużywanie się materiału.
SPECYFIKACJA:
Materiał główny | Dryton Canvas |
Podszewka | Dryton Mesh |
Wykończenie | WICKING, POLYGIENE |
Kolory | 8920/captains blue; 7250/plaza taupe |
Krój |
Regularny
|
Rozmiary | S/51 - M/53 - L/55 |
Waga | 60g (M/53) |
24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
24 miesiące
Opinie użytkowników
Parametry techniczne:
Kolor Dominujący: | Beżowy |
Produkt: | Czapka ,
Plecak |
Płeć: | Kobieta ,
Mężczyzna |